Studio Kosmetyczne 25
Studio Kosmetyczne 25
Studio Kosmetyczne 25 nowosci zabieg miesiaca promocje oferta cennik galeria kontakt

Studio Kosmetyczne 25 Manicure hybrydowy

Na czym polega manicure hybrydowy?

Lakier hybrydowy łączy w sobie wysokiej jakości lakier do paznokci ze światłoutwardzalnym żelem. Odpowiednio dobrane pigmenty zapewniają właściwy kolor i blask paznokci nawet do trzech tygodni po nałożeniu. Paznokcie są przygotowywane do aplikacji (opracowane pilnikiem, skórki są odsunięte), następnie malowane żel-lakierem, który jest utwardzany w lampie UV. Zaraz po utwardzeniu możesz normalnie „funkcjonować”, nie trzeba czekać aż produkt wyschnie.

Po nałożeniu takiego manicure możesz wykonywać wszelkie prace domowe, bez lęku o wygląd paznokci. Lakier hybrydowy usuwa się z paznokci specjalnym płynem na bazie acetonu. Dlatego też w celu jego usunięcia powinnaś umówić się na wizytę.

Z zabiegu może skorzystać każda kobieta bez względu na wiek. Również kobieta w ciąży może pozwolić sobie na manicure hybrydowy. Musi jedynie pamiętać, aby usunąć lakier hybrydowy przed terminem porodu.

manicure hybrydowy

Stopy...?

Lakier hybrydowy możesz nałożyć również na stopy. Na długo uzyskasz bardzo fajny efekt. Lakier hybrydowy nie ściera się, nie odpryskuje i pięknie się błyszczy. Po nałożeniu jest od razu suchy, nie musisz obawiać się zarysowania i uszkodzenia. Możesz od razu założyć obuwie. Różne kolory na dłoniach i stopach - o tak! Korzystaj z palety barw dopóki jest lato. Nie musisz już malować tego samego koloru na dłoniach i stopach.

Powrót
Studio Kosmetyczne 25

[ Nowości ] | [ Zabieg miesiąca ] | [ Promocje ] | [ Oferta ] | [ Cennik ] | [ Galeria ] | [ Kontakt ]

Skontaktuj się z nami: studio25@studio25.pl, tel. 503 890 930