Studio Kosmetyczne 25
Mezoterapia mikroigłowa
Studio Kosmetyczne 25 nowosci zabieg miesiaca promocje oferta cennik galeria kontakt

Studio Kosmetyczne 25 Mezoterapia mikroigłowa

Nowa koncepcja pobudzania naturalnej syntezy kolagenu w skórze.

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Aby zwiększyć przenikanie opracowano INNO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie Ŝadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8% co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

Mechanizm działania:

Igły nakłuwają naskórek aż do skóry właściwej tworząc mikro-kanały. Zwiększa to diametralnie wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kanały te są otwarte przez około godzinę. W tym czasie należy zaaplikować na skórę odżywczy mezokoktajl INNO-TDS.

Specyfikacja INNO-ROLLER

 • - ergonomiczny kształt;
 • - średnica 23.80 mm / szerokość 18,2mm;
 • - kąt między igłami: 6,0º
 • - liczba igieł i sposób rozmieszczenia 9 dysków X 60 igieł = 540 igieł;
 • - kształt igły: kształt rombu ( KARO)
 • - materiał igły: (SUS 304H) –stal nierdzewna wysokiej jakości o dużej wytrzymałości na rozciąganie, nie jest krucha;
 • - materiał obudowy: głowica – Polycarbonate , rączka – ABS;
 • - różne modele: wibracyjny, ręczny, cienkie wałki.

Zalety INNO-ROLLER:
 • - minimalne ryzyko alergii;
 • - nie wywołuje swędzenia ani obrzęku;
 • - krótki czas gojenia – ok. 1 dzień;
 • - dla każdego typu cery;
 • - nie wywołuje wrażliwości skóry na światło;
 • - nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry;
 • - daje bardzo dobre i trwałe efekty.

Porównanie mezoterapii z wykorzystaniem INNO-ROLLER z innymi zabiegami:

Mezoterapia wykonywana za pomocą rollera może być alternatywą zabiegów laserowych dla pacjentów z przeciwwskazaniami do tego zabiegu lub poszukujących zabiegów mniej inwazyjnych.
- INNO-ROLLER tworzy 500.000 kanalików w przeciągu 5 minut aż do warstwy skóry właściwej, co umożliwia głęboką penetrację składników aktywnych. Rezultat ten nie jest osiągalny przy zastosowaniu preparatów bezpośrednio na skórę;
- Zabieg ten jest wykonywany bez usuwania wierzchniej warstwy naskórka, co ma miejsce przy innych zabiegach, dzięki czemu proces gojenia się skóry następuje znacznie szybciej. W wyniku zabiegu zostaje również pobudzona naturalna synteza kolagenu w skórze.

INNO-ROLLER

Postępy w przetwarzaniu materiałów w skali mikro doprowadziły do rozwoju i wprowadzenia urządzeń, które wykorzystują igły o bardzo małych wymiarach, pozwalające dostarczyć substancje aktywne przez skórę za pomocą mikro-kanalików.
Rozwój technik przetwarzania pozwolił uzyskać technologię wytłaczania dysku wraz z igłami, co daje pewność, że żadna z igieł nie zmieni swego położenia w trakcie zabiegu, co może mieć miejsce w przypadku, gdy igły są umieszczone pojedynczo w innym materiale. Technologia INNO-ROLLER umożliwia bezbolesne wprowadzanie w głąb skóry substancji bez potrzeby specjalistycznej wiedzy medycznej.
Igły INNO-ROLLER są na tyle małe i cienkie, że w przypadku stosowania zgodnie z instrukcją nie dają trwałych uszkodzeń skóry.
Materiały wykorzystane do produkcji INNO-ROLLER są dobrze tolerowane przez skórę i jak na razie nie wykazały żadnych niepożądanych działań ubocznych.

Klasyfikacja INNO-ROLLER Inne Rollery Porównanie
Liczba igieł i sposób rozmieszczenia 540 (60x9) dyski 192 (24x8) kolumny INNO-ROLLER pozwala uzyskać 3 razy więcej mikrokanałów w tym samym czasie
Grubość igły 0,2 mm 0,3 mm Igła INNO-ROLLER jest o 1/3 cieńsza
Materiał, z którego zrobione są igły STS 304 1H igły wychodzące z płytki z tego samego materiału SUS 304H pojedyncze igły Taki sam materiał użyty do produkcji lecz inna technika produkcji
Rodzjae igieł 0,25 mm, 0,5 mm, 1,0 mm, 1,5 mm 0,25 mm, 0,5 mm, 1,0 mm, 1,5 mm Takie same
Zamocowanie igieł Igły wytwarzane wraz z płytką z tego samego materiału Pojedyncze igły przymocowane do dysku wykonanego z innego materiału Zupełnie inna technika zamocowania
Uszkodzenia igieł w trakcie zabiegu Nie zdarza się Czasami się zdarza Zupełnie różne
Odczucie bólu Małe Duże Zupełnie różne
Rumień, zaczerwienienie Utrzymuje się krótko do maksymalnie 1-go dnia Utrzymuje się długo od 1 do 2 dni Zupełnie różne
Zdjęcie tarczy z igłami Tarcza: INNO-ROLLER Tarcza: inne Rollery Zupełnie różne
Przekroj igły Igła: INNO-ROLLER Igła: inne Rollery Zupełnie różne

Powrót
Studio Kosmetyczne 25

[ Nowości ] | [ Zabieg miesiąca ] | [ Promocje ] | [ Oferta ] | [ Cennik ] | [ Galeria ] | [ Kontakt ]

Skontaktuj się z nami: studio25@studio25.pl, tel. 503 890 930