Studio Kosmetyczne 25
Oczyszczanie i mikrodermabrazja
Studio Kosmetyczne 25 nowosci zabieg miesiaca promocje oferta cennik galeria kontakt

Studio Kosmetyczne 25 Oczyszczanie i mikrodermabrazja

Nieskazitelnie czysta cera
Zabiegi przy użyciu preparatów Dermasebum skutecznie i długotrwale normalizują skórę tłustą, trądzikową lub mieszaną. Clarena proponuje szybkie i bezbolesne oczyszczanie za pomocą peelingu kawitacyjnego, który nie powoduje skutków ubocznych widocznych po oczyszczaniu manualnym.

Zabieg oczyszczający dla skóry tłustej i trądzikowej
WSKAZANIA DO ZABIEGU:
Studio Kosmetyczne 25 zanieczyszczona, trądzikowa skóra tłusta i mieszana
DZIAŁANIE ZABIEGU:
Studio Kosmetyczne 25 oczyszczona, znormalizowana i wyciszona skóra

Mikrodermabrazja diamentowa
Ta metoda jest w szczególności polecana osobom o delikatnej, wrażliwej i skłonnej do alergii skóry, gdyż nie powoduje żadnych podrażnień. Zabieg opiera się na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka wykorzystując do tego celu diamentowe głowice. Mikrodermabrazja, nazywana także mikropeelingiem kontrolowanym, to nowoczesna technika polegająca na ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu.

Kawitacja
Peeling kawitacyjny usuwa nadmiar sebum ze skóry i mieszków włosowych,zrogowaciały naskórek i zaskórniki.Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów .Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Sonoforeza
Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej. Podczas masażu wytwarzane jest ciepło,które penetruje w głąb tkanek skóry.

Powrót
Studio Kosmetyczne 25

[ Nowości ] | [ Zabieg miesiąca ] | [ Promocje ] | [ Oferta ] | [ Cennik ] | [ Galeria ] | [ Kontakt ]

Skontaktuj się z nami: studio25@studio25.pl, tel. 503 890 930